Hi Marten,
Nee het is een eigenschap van de camera,
Voor mijn Panasonic HDC-SD5 (handleiding camera).
Als is een opname start via de start knop, en vervolgens weer stop (pauze) wordt dit een scene genoemd, mooi toch 
De camera maakt verschil op de volgende punten,
1) opnames (scene's) op verschillende dagen dus op datum,
2) als er meer opnames(scene's) zijn dan 99 scene's op de zelfde dag (max 999),
3) Als er een Scene korter is dan 3 seconden en de rest langer,
4) Als je Pre-rec Optie gebruikt (zit op de HDC-SD5, hij neemt dan 3 seconden eerder op voordat je de rec knop drukt),
5) wanneer je schakeld tussen de beeld weergave/opname opties, dus HG (1920x1080), HN (1440x1080), HE(1440x1080)
6) wissen tussentijd van scene's (delete),
Speel ik nu deze film af via een andere medium, (zoals in Studio), zullen dus de scene's achter elkaar afgespeeld worden, nu komt het:
Nu zullen op de overgangen van de tussen liggende scene's die aan de bovenstaande punten voldoen, de beelden even stil staan.
,
Oorzaak ligt denk ik aan de opbouw van deze AVCHD bestanden Mts c.q. M2ts in deze camera, afspelen via deze camera geeft geen problemen !!
Raaaaaaaaaaaaaaarrrr maar waar....
.